O nás

Informácie

O Reštaurácii

 

AVALON REŠTauÁcia VÁs POZÝva:

Novinka, od 02.10.2019 Kačacie hody u nás. Kačacie menu:kačacie stehno, 3ks zemiaková lokše,dusená kapusta na víne s brusnicami 9,90€

Pri objednaní 3ks menu a viac,dostanete od nás grátis 0,1l ríbezľového vína ku každému menu,krotré vyrába firma Miluron.www.miluron.sk

Kačice v celku treba objednať 24hod vopred. 

 

Na príjemné posedenie od ôsmej hodiny rannej ponúkame rôzne druhy raňajkového menu ako napríklad praženicu,ham and eggs,Avalon raňajky, najlepšiu rannú kávu(Portioli) na okolí. Zároveň Vás pozývame na tri druhy obedového menu, ktoré podávame od 11-tej hodiny.

Na výber ponúkame aj veľký výber kuracích špecialít,bravčových špecialít,cestovín,šalátov,burger,bezmesité jedlá,pečené rebierka,steaky-kuracie,bravčové,hovädzie alebo lososové. V čase letnej sezóny Vás pozývame na našu letnú terasu s kapacitou 24 miest, na ktorej sa môžete osviežiť čapovaným pivkom Bernard 10°,nealko Bernard, čapovanou kofolou originál, rôznymi druhmi letných čerstvých limonád, aperitívov a kvalitných vín. Počas celého roka ponúkame kačacie, husacie a zabíjačkové hody.

Vaše malé ratolesti sa môžu zahrať v našom súkromom detskom ihrisku,alebo si môžu zaskákať na trampolíne.Detské ihrisko je umiestnené hneď pri našej letnej terase tak aby ste videli priamo do detského ihriska.Ihrisko je vystavané iba z certifikovaných modulov od certifikovanej firmy podľa eu noriem.


3D Obhliadka

Reštaurácie

Pozrite si 3D obhliadku našej reštaurácie Avalon z pohľadu intertieru aj exterieru. Obhliadku spustite kliknutím na tlačidlo spustiť 3D obhliadku a tam si už samí nastavíte, aký pohľad si chcete preskúmať.

Pozrite si 3D obhliadku


Čo by vás mohlo zaujímať

Ste hladný a nechce Vám nikam chodiť? Kliknite na www.bistro.sk nájdite si našu reštauráciu a objednajte si Vaše obľúbené jedlo priamo až k Vám domov za rovnakú cenu akú máme v našom jedálnom lístku-jednoduché,rýchle a pri objednávke nad 20€ dostanete od nás sladké prekvapenie!!!


Ste fajčiar? Navštívte našu novootvorenú prevádzku Cafe Bar Avalon na Jegeho Aleji 12 a vychutnajte si svoju kávičku či obľúbený napoj pri cigaretke.Naša novootvorená prevádzka je otvorená pre milovníkov cigariet a cigár.viac na www.avaloncafe.sk


Novinky

Letné osvieženie-čerstvé limonády bez konzervantov-citrónová,bazová,uhorková,zázvorová,ovocná s ovcím,mandarínková.
V čase zimnej sezóny sa u nás zahrejete rôznymi druhmi čajov,ale aj čerstvých čajov ako napr.z čerstvej mäty alebo čerstvého zázvoru. Možnosť objednania jedál je na osobný odber alebo cez Náš rozvoz cez portál Ham na www.ham.sk,stačí si objednať a kuriér Vám jedlo prinesie priamo k Vám.Reštaurácia Avalon chce oboznámiť svojich ctených zákazníkov že varíme iba z čerstvých surovín,nezahusťujeme múkou,nevaríme z bujónov,neponúkame mrazené polotovary.